RMCS1206JT470R
pregled izdelka
Številka dela: RMCS1206JT470R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 470 OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RMCS1206JT470R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS1206JT470R
Številka dela RMCS1206JT470R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470 OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3015403 pcs Podatkovni list RMCS1206JT470R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RMCS Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film