RNCF0603DTC750R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTC750R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNCF0603DTC750R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 750 OHM 0.5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RNCF0603DTC750R.pdf2.RNCF0603DTC750R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF0603DTC750R
Številka dela RNCF0603DTC750R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 750 OHM 0.5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4137531 pcs Podatkovni list 1.RNCF0603DTC750R.pdf2.RNCF0603DTC750R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCF Odpornost 750 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RNC 16 T2 750 0.5% R