RNCF0805DKE1R54
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNCF0805DKE1R54
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.54 OHM 0.5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RNCF0805DKE1R54.pdf2.RNCF0805DKE1R54.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF0805DKE1R54
Številka dela RNCF0805DKE1R54 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.54 OHM 0.5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2171038 pcs Podatkovni list 1.RNCF0805DKE1R54.pdf2.RNCF0805DKE1R54.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCF Odpornost 1.54 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.54 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film