RNCF1206DTE40K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTE40K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNCF1206DTE40K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 40.2K OHM 0.5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RNCF1206DTE40K2.pdf2.RNCF1206DTE40K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF1206DTE40K2
Številka dela RNCF1206DTE40K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 40.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1256753 pcs Podatkovni list 1.RNCF1206DTE40K2.pdf2.RNCF1206DTE40K2.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCF Odpornost 40.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RNC 32 T9 40.2K 0.5% R