RNCF1210BKE1K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNCF1210BKE1K05
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.05K OHM 0.1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: 1.RNCF1210BKE1K05.pdf2.RNCF1210BKE1K05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF1210BKE1K05
Številka dela RNCF1210BKE1K05 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.05K OHM 0.1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358384 pcs Podatkovni list 1.RNCF1210BKE1K05.pdf2.RNCF1210BKE1K05.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serija RNCF Odpornost 1.05 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.05 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film