RNCF1210DKE26R1
pregled izdelka
Številka dela: RNCF1210DKE26R1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 26.1 OHM 0.5% 1/3W 1210
Podatkovni listi: 1.RNCF1210DKE26R1.pdf2.RNCF1210DKE26R1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF1210DKE26R1
Številka dela RNCF1210DKE26R1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 26.1 OHM 0.5% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 793837 pcs Podatkovni list 1.RNCF1210DKE26R1.pdf2.RNCF1210DKE26R1.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serija RNCF Odpornost 26.1 Ohms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 26.1 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film