RNCF2010DTE76K8
pregled izdelka
Številka dela: RNCF2010DTE76K8
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 76.8K OHM 0.5% 1/3W 2010
Podatkovni listi: 1.RNCF2010DTE76K8.pdf2.RNCF2010DTE76K8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF2010DTE76K8
Številka dela RNCF2010DTE76K8 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 76.8K OHM 0.5% 1/3W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 698057 pcs Podatkovni list 1.RNCF2010DTE76K8.pdf2.RNCF2010DTE76K8.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serija RNCF Odpornost 76.8 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 76.8 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film