RNCF2512DKE243R
pregled izdelka
Številka dela: RNCF2512DKE243R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES SMD 243 OHM 0.5% 3/4W 2512
Podatkovni listi: 1.RNCF2512DKE243R.pdf2.RNCF2512DKE243R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF2512DKE243R
Številka dela RNCF2512DKE243R Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 243 OHM 0.5% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 495549 pcs Podatkovni list 1.RNCF2512DKE243R.pdf2.RNCF2512DKE243R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.75W, 3/4W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija RNCF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca RNCF2512DKE243R
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 243 Ohm ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5% Opis RES SMD 243 OHM 0.5% 3/4W 2512