RNCF2512DTE26R1
pregled izdelka
Številka dela: RNCF2512DTE26R1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 26.1 OHM 0.5% 1W 2512
Podatkovni listi: RNCF2512DTE26R1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF2512DTE26R1
Številka dela RNCF2512DTE26R1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 26.1 OHM 0.5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 524101 pcs Podatkovni list RNCF2512DTE26R1.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija RNCF Odpornost 26.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 26.1 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film