RNCS1206BKE100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE100K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNCS1206BKE100K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 0.1% 1/8W 1206
Podatkovni listi: 1.RNCS1206BKE100K.pdf2.RNCS1206BKE100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCS1206BKE100K
Številka dela RNCS1206BKE100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 0.1% 1/8W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 756243 pcs Podatkovni list 1.RNCS1206BKE100K.pdf2.RNCS1206BKE100K.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija RNCS Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)