RNF12DTC49K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12DTC49K9
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 49.9K OHM 1/2W .5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12DTC49K9.pdf2.RNF12DTC49K9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12DTC49K9
Številka dela RNF12DTC49K9 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 49.9K OHM 1/2W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 919387 pcs Podatkovni list 1.RNF12DTC49K9.pdf2.RNF12DTC49K9.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 49.9 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/2 T2 49.9K 0.5% R