RNF12FAD147K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD147K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FAD147K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 147K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FAD147K.pdf2.RNF12FAD147K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FAD147K
Številka dela RNF12FAD147K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 147K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3377757 pcs Podatkovni list 1.RNF12FAD147K.pdf2.RNF12FAD147K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 147 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 147 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film