RNF12FTC7K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC7K50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC7K50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 7.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC7K50.pdf2.RNF12FTC7K50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC7K50
Številka dela RNF12FTC7K50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2159952 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC7K50.pdf2.RNF12FTC7K50.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 7.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/2 T2 7.5K 1% R