RNF12FTD680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD680R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTD680R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 680 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTD680R.pdf2.RNF12FTD680R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTD680R
Številka dela RNF12FTD680R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 680 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3193771 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTD680R.pdf2.RNF12FTD680R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 680 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film