RNF14DTC13R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14DTC13R3
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 13.3 OHM 1/4W .5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14DTC13R3.pdf2.RNF14DTC13R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14DTC13R3
Številka dela RNF14DTC13R3 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 13.3 OHM 1/4W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2175639 pcs Podatkovni list 1.RNF14DTC13R3.pdf2.RNF14DTC13R3.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 13.3 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1/4 T2 13.3 0.5% R
RNF 1/4 T2 13.3 0.5% R-ND