RNF14FAD301R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD301R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAD301R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 301 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAD301R.pdf2.RNF14FAD301R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAD301R
Številka dela RNF14FAD301R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 301 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3408836 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAD301R.pdf2.RNF14FAD301R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 301 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T1 301 1% T