RNF14FAD68R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAD68R1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAD68R1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 68.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAD68R1.pdf2.RNF14FAD68R1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAD68R1
Številka dela RNF14FAD68R1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68.1 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3178575 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAD68R1.pdf2.RNF14FAD68R1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 68.1 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 68.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film