RNF14FTC137R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC137R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTC137R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 137 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTC137R.pdf2.RNF14FTC137R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTC137R
Številka dela RNF14FTC137R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 137 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4603010 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTC137R.pdf2.RNF14FTC137R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 137 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 137 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film