RNF14FTC1M62
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC1M62 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTC1M62
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.62M OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTC1M62.pdf2.RNF14FTC1M62.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTC1M62
Številka dela RNF14FTC1M62 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.62M OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1895257 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTC1M62.pdf2.RNF14FTC1M62.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 1.62 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 1.62M 1% R