RNF14FTC4M99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC4M99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FTC4M99
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.99M OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FTC4M99.pdf2.RNF14FTC4M99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FTC4M99
Številka dela RNF14FTC4M99 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.99M OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2124529 pcs Podatkovni list 1.RNF14FTC4M99.pdf2.RNF14FTC4M99.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 4.99 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF14FTC4M99-ND
RNF14FTC4M99TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 4.99 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film