RNF18FTC1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTC1K50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FTC1K50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FTC1K50.pdf2.RNF18FTC1K50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FTC1K50
Številka dela RNF18FTC1K50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3355611 pcs Podatkovni list 1.RNF18FTC1K50.pdf2.RNF18FTC1K50.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/8 T2 1.5K 1% R