RNF18FTD33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD33K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF18FTD33K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF18FTD33K2.pdf2.RNF18FTD33K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF18FTD33K2
Številka dela RNF18FTD33K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5188424 pcs Podatkovni list 1.RNF18FTD33K2.pdf2.RNF18FTD33K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Serija RNF Odpornost 33.2 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena RNF1/8T133.2KFRCT
RNF1/8T133.2KFRCT-ND
RNF18FTD33K2CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 33.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film