RNF1FTD150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD150R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF1FTD150R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF1FTD150R.pdf2.RNF1FTD150R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF1FTD150R
Številka dela RNF1FTD150R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 799550 pcs Podatkovni list 1.RNF1FTD150R.pdf2.RNF1FTD150R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RNF Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1 T1 150 1% R