RNMF12FAD82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FAD82K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF12FAD82K5
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF12FAD82K5.pdf2.RNMF12FAD82K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF12FAD82K5
Številka dela RNMF12FAD82K5 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4244068 pcs Podatkovni list 1.RNMF12FAD82K5.pdf2.RNMF12FAD82K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNMF Odpornost 82.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/2 T1 82.5K 1% T
RNM 1/2 T1 82.5K 1% T-ND