RNMF12FTC6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC6R80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF12FTC6R80
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 6.8 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF12FTC6R80.pdf2.RNMF12FTC6R80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF12FTC6R80
Številka dela RNMF12FTC6R80 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.8 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1463614 pcs Podatkovni list 1.RNMF12FTC6R80.pdf2.RNMF12FTC6R80.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNMF Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/2 T2 6.8 1% R
RNM 1/2 T2 6.8 1% R-ND