RNMF12FTD499K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD499K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF12FTD499K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 499K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF12FTD499K.pdf2.RNMF12FTD499K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF12FTD499K
Številka dela RNMF12FTD499K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 499K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4153297 pcs Podatkovni list 1.RNMF12FTD499K.pdf2.RNMF12FTD499K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNMF Odpornost 499 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/2 T1 499K 1% R
RNM 1/2 T1 499K 1% R-ND