RNMF14FTC30R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC30R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTC30R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 30 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTC30R0.pdf2.RNMF14FTC30R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTC30R0
Številka dela RNMF14FTC30R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5327736 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTC30R0.pdf2.RNMF14FTC30R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 30 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNMF 1/4 T2 30 1% R
RNMF14FTC30R0TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 30 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film