RNMF14FTC510K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC510K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTC510K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 510K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTC510K.pdf2.RNMF14FTC510K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTC510K
Številka dela RNMF14FTC510K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4238279 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTC510K.pdf2.RNMF14FTC510K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 510 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena S510KCATR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 510 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film