RNMF14FTD1K24
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD1K24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTD1K24
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.24K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTD1K24.pdf2.RNMF14FTD1K24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTD1K24
Številka dela RNMF14FTD1K24 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.24K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3830836 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTD1K24.pdf2.RNMF14FTD1K24.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 1.24 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/4 T1 1.24K 1% R
RNM 1/4 T1 1.24K 1% R-ND