RNMF14FTD237R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD237R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTD237R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 237 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTD237R.pdf2.RNMF14FTD237R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTD237R
Številka dela RNMF14FTD237R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 237 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3659649 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTD237R.pdf2.RNMF14FTD237R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 237 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/4 T1 237 1% R
RNM 1/4 T1 237 1% R-ND