RNMF14FTD332K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD332K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTD332K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTD332K.pdf2.RNMF14FTD332K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTD332K
Številka dela RNMF14FTD332K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3802907 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTD332K.pdf2.RNMF14FTD332K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 332 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/4 T1 332K 1% R
RNM 1/4 T1 332K 1% R-ND