RNMF14FTD3R65
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTD3R65
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.65 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTD3R65.pdf2.RNMF14FTD3R65.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTD3R65
Številka dela RNMF14FTD3R65 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.65 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3110003 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTD3R65.pdf2.RNMF14FTD3R65.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 3.65 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.65 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film