RNMF14FTD475K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD475K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNMF14FTD475K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 475K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNMF14FTD475K.pdf2.RNMF14FTD475K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNMF14FTD475K
Številka dela RNMF14FTD475K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 475K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3798009 pcs Podatkovni list 1.RNMF14FTD475K.pdf2.RNMF14FTD475K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Serija RNMF Odpornost 475 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNM 1/4 T1 475K 1% R
RNM 1/4 T1 475K 1% R-ND