RNS1FTC10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS1FTC10K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNS1FTC10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RNS1FTC10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNS1FTC10K0
Številka dela RNS1FTC10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1394875 pcs Podatkovni list RNS1FTC10K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Serija RNS Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film