RPC0603JT120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0603JT120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPC0603JT120R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RPC0603JT120R.pdf2.RPC0603JT120R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RPC0603JT120R
Številka dela RPC0603JT120R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3009417 pcs Podatkovni list 1.RPC0603JT120R.pdf2.RPC0603JT120R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RPC Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 120 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film