RPC1206FT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPC1206FT1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 1% 1/3W 1206
Podatkovni listi: RPC1206FT1R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RPC1206FT1R00
Številka dela RPC1206FT1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1111084 pcs Podatkovni list RPC1206FT1R00.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RPC Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film