RPC2010JT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT47R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPC2010JT47R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47 OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RPC2010JT47R0.pdf2.RPC2010JT47R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPC2010JT47R0
Številka dela RPC2010JT47R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 864314 pcs Podatkovni list 1.RPC2010JT47R0.pdf2.RPC2010JT47R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RPC Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RPC 2010 47 5% R