RPC2512FT4K99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT4K99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPC2512FT4K99
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.99K OHM 1% 1.5W 2512
Podatkovni listi: 1.RPC2512FT4K99.pdf2.RPC2512FT4K99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPC2512FT4K99
Številka dela RPC2512FT4K99 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.99K OHM 1% 1.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 264911 pcs Podatkovni list 1.RPC2512FT4K99.pdf2.RPC2512FT4K99.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija RPC Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 4.99 kOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film