RSF12FT3R01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FT3R01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF12FT3R01
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.01 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF12FT3R01.pdf2.RSF12FT3R01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF12FT3R01
Številka dela RSF12FT3R01 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.01 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1118957 pcs Podatkovni list 1.RSF12FT3R01.pdf2.RSF12FT3R01.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSF Odpornost 3.01 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 1/2 3.01 1% R
RS 1/2 3.01 1% R-ND
RS1/23.011%R
RS1/23.011%R-ND
RS1/23.01FR
RS1/23.01FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 3.01 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film