RSF12FT68K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FT68K1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF12FT68K1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 68.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF12FT68K1.pdf2.RSF12FT68K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF12FT68K1
Številka dela RSF12FT68K1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1035495 pcs Podatkovni list 1.RSF12FT68K1.pdf2.RSF12FT68K1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSF Odpornost 68.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 68.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film