RSF12JTR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JTR240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF12JTR240
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.24 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF12JTR240.pdf2.RSF12JTR240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF12JTR240
Številka dela RSF12JTR240 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.24 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1751272 pcs Podatkovni list 1.RSF12JTR240.pdf2.RSF12JTR240.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Serija RSF Odpornost 240 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 1/2 0.24 5% R
RS 1/2 0.24 5% R-ND
RS1/20.245%R
RS1/20.245%R-ND
RS1/20.24JR
RS1/20.24JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 240 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film