RSF1FT4K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT4K87 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1FT4K87
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1FT4K87.pdf2.RSF1FT4K87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1FT4K87
Številka dela RSF1FT4K87 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1423516 pcs Podatkovni list 1.RSF1FT4K87.pdf2.RSF1FT4K87.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 4.87 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 1 4.87K 1% R
RS 1 4.87K 1% R-ND
RS14.87K1%R
RS14.87K1%R-ND
RS14.87KFR
RS14.87KFR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 4.87 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film