RSF1JA220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JA220R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1JA220R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 220 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1JA220R.pdf2.RSF1JA220R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1JA220R
Številka dela RSF1JA220R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2297706 pcs Podatkovni list 1.RSF1JA220R.pdf2.RSF1JA220R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RS 1 220 5% T
RS 1 220 5% T-ND
RS12205%T
RS12205%T-ND
RS1220JT
RS1220JT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 220 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film