RSF1JB1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB1K20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1JB1K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1JB1K20.pdf2.RSF1JB1K20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1JB1K20
Številka dela RSF1JB1K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2100659 pcs Podatkovni list 1.RSF1JB1K20.pdf2.RSF1JB1K20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 1 1.2K 5% A
RS 1 1.2K 5% A-ND
RS11.2K5%A
RS11.2K5%A-ND
RS11.2KJA
RS11.2KJA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film