RSF1JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT100K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF1JT100K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF1JT100K.pdf2.RSF1JT100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF1JT100K
Številka dela RSF1JT100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3343556 pcs Podatkovni list 1.RSF1JT100K.pdf2.RSF1JT100K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija RSF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 1 100K 5% R
RS 1 100K 5% R-ND
RS1100K5%R
RS1100K5%R-ND
RS1100KJR
RS1100KJR-ND
RSF 1 100K 5% R
RSF 1 100K 5% R-ND