RSF2FT34K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT34K8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FT34K8
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 34.8K OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FT34K8.pdf2.RSF2FT34K8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FT34K8
Številka dela RSF2FT34K8 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 34.8K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 814918 pcs Podatkovni list 1.RSF2FT34K8.pdf2.RSF2FT34K8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 34.8 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 34.8K 1% R
RS 2 34.8K 1% R-ND
RS234.8K1%R
RS234.8K1%R-ND
RS234.8KFR
RS234.8KFR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 34.8 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film