RSF2FTR560
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR560 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2FTR560
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.56 OHM 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2FTR560.pdf2.RSF2FTR560.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2FTR560
Številka dela RSF2FTR560 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.56 OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 783425 pcs Podatkovni list 1.RSF2FTR560.pdf2.RSF2FTR560.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 560 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 0.56 1% R
RS 2 0.56 1% R-ND
RS20.561%R
RS20.561%R-ND
RS20.56FR
RS20.56FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 560 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film