RSF2JA47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JA47K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JA47K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JA47K0.pdf2.RSF2JA47K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JA47K0
Številka dela RSF2JA47K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1221991 pcs Podatkovni list 1.RSF2JA47K0.pdf2.RSF2JA47K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 47K 5% T
RS 2 47K 5% T-ND
RS247K5%T
RS247K5%T-ND
RS247KJT
RS247KJT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RSF2JA33R0-C3
RSF2JA33R0-C3
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 33 OHM 2W 5% AXIAL
Na zalogi: 1736848 pcs
Prenesi: RSF2JA33R0-C3.pdf
RFQ
RSF2JA47K0-C3
RSF2JA47K0-C3
Opis: RES 47K OHM 2W 5% AXIAL