RSF2JB36K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB36K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JB36K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 36K OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JB36K0.pdf2.RSF2JB36K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JB36K0
Številka dela RSF2JB36K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 36K OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1877768 pcs Podatkovni list 1.RSF2JB36K0.pdf2.RSF2JB36K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 36 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 36K 5% A
RS 2 36K 5% A-ND
RS236K5%A
RS236K5%A-ND
RS236KJA
RS236KJA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 36 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film