RSF2JT27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT27R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSF2JT27R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 27 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSF2JT27R0.pdf2.RSF2JT27R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSF2JT27R0
Številka dela RSF2JT27R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 27 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1911357 pcs Podatkovni list 1.RSF2JT27R0.pdf2.RSF2JT27R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija RSF Odpornost 27 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RS 2 27 5% R
RS 2 27 5% R-ND
RS2275%R
RS2275%R-ND
RS227JR
RS227JR-ND
RSF 2 27 5% R
RSF 2 27 5% R-ND